درباره سیسکو پردازش

درباره ما

سیسکو پردازش ارائه کننده خدمات تخصصی در حوزه شبکه ، مجازی سازی و دیتاسنتر آمادگی خود را جهت ارائه راهکارهای پیشرفته  در حیطه های ذکر شده اعلام میدارد.

با توجه به گسترش روزافزون نیاز ادارات ، سازمانها و شرکت ها به خدمات شبکه و فناوری اطلاعات و همچنین گسترده بودن منابع اطلاعاتی جهت نیازسنجی و گرفتن مشاوره ، لزوم وجود شرکت های ارائه کننده خدمات تخصصی در این حوزه به همراه نیاز به مشاوره های فنی و کارشناسی جهت نصب ، راه اندازی و یا بهینه سازی ساختار شبکه های موجود بشدت احساس شده و جای آن خالی می باشد.

مجموعه سیسکو پردازش با گردآوری جمعی از کارشناسان و مدیران باتجربه سعی در برآورده کردن کسری از نیازمندیهای آی تی جامعه نموده و تعهد و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است .

کارشناسان ما با صرف هزینه و گذراندن دوره های تخصصی در حوزه های مختلف شبکه مجموعه ای قوی گردآوری نموده است تا هم تکیه گاه علمی قوی برای همه همکاران محترم باشد و هم مرجعی برای دریافت مشاوره های تخصصی و ارائه راهکارهای نوین در عرصه فناوری شبکه های کامپیوتری.

از اهم فعالیتهای سیسکو پردازش میتوان به خدمات نصب و راه اندازی مجازی سازی سرور و دیتاسنتر با استفاده از محصول عالی و بدون نقص VMware vSphere  اشاره کرد که میتوان مجازی سازی را در لایه های مختلف شبکه از قبیل سرور، شبکه و استوریج پیاده سازی کرد.

اکثر پیاده سازی های مجازی سازی سرور در ایران با این محصول صورت میگیرد ولی متاسفانه بعضا بدلیل پیچیدگیهای مربوطه بصورت ویزاردی نصب و پیاده سازی شده و از همه قابلیتهای این محصول استفاده نشده ویا ماشین های مجازی در آینده دارای مشکلات متعددی خواهند گردید.مجموعه سیسکو پردازش با داراربودن کارشناسان که certified  میباشند همکاری نموده و از وسواس و دقت عمل زیادی در هنگام پیاده سازی برخوردار میباشند.