مقالات شبکه | Network Articles

فهرست مقالات شبکه
مهدی

نرم افزار انی دسک چیست

نرم افزار انی دسک یا AnyDesk یک ابزار ریموت دسکتاپ بوده که معمولا برای ریموت و کنترل از راه دور سیستم شخصی در بستر اینترنت مورد استفاده قرار میگیرد.نرم افزار anydesk با توجه به حجم پایین و سرعت مناسب در ریموت به سیستمهای دیگر مورد علاقه کاربران قرار گرفته است. با دانلود نرم افزار انی دسک و بدون نیاز به نصب این نرم افزار و تنها با اجرای آن یک آدرس در بالای صفحه نمایش داده میشود که میتوان با این آدرس و تحت شبکه اینترنت به سیستم مربوطه بصورت ریموت متصل شد.

نرم افزار انی دسک

نرم افزار انی دسک و مشاهده آدرس ظاهر شده در بالای صفحه که در قسمت this desk قابل مشاهده است.

 

این نرم افزار برای سیستم عامل های ویندوز ، مک ، لینوکس و freebsd موجود و قابل دانلود میباشد.لازم به ذکر است امکان اتصال از روی گوشی های آندروید و iOS نیز وجود دارد.قابلیتهایی که نرم افزار ریموت دسکتاپ anydesk ارائه میکند بشرح زیر میباشد :

  • امکان sync بودن محتوای clipboard بین هر دو کامپیوتر
  • تغییر داینامیک کانکشن برای ایجاد بالانس نسبی بین کیفیت تصویر و سرعت ارتباط
  • امکان copy و paste و انتقال فایل بین دو کامپیوتر
  • امکان ذخیره جلسه ریموت بصورت فایل ویدیویی
  • امکان آپدیت اتوماتیک نرم افزار نصب شده روی سیستم
  • اندازه ناچیز فایل مربوط به anydesk که کمتر از 2 مگابایت است.

نکته مهم در ارتباطی که توسط anydesk برقرار میشود این است که ارتباط بین دو سیستم که روی بستر اینترنت برقرار میشود بصورت end to end بوسیله الگوریتم TLS 1.2 که در رمزنگاری میشود.این الگوریتم در رمزنگاری تراکنشهای روی بانکها که تحت اینترنت سرویس میدهند نیز دیده میشود.

 

برای دریافت مشاوره و خدمات شبکه های کامپیوتری با ما در تماس باشید.

Print
5722 رتبه بندی این مطلب:
4.3

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
sỉ sập sàn,sisapsan,si sap san,bo si dam vay,bỏ sỉ đầm váy,bỏ sỉ,chuyen si dam vay,chuyên sỉ đầm váyđầm váy thiết kếsỉ sập sàn,sisapsan,si sap san,bo si dam vay,bỏ sỉ đầm váy,bỏ sỉ,chuyen si dam vay,chuyên sỉ đầm váyđầm váy thiết kế